تائید
فروش مسکونیآپارتمانآپارتمان 90 متری بلوار فضل صفر و کلید نخورده

آپارتمان 90 متری بلوار فضل صفر و کلید نخورده

1 سال پیش در نیشابور

متراژ
90
ساخت
1403
قیمت کل
2٬800٬000٬000 تومان
قیمت هر متر
31٬111٬000 تومان
طبقه
1
تعداد واحد در طبقه
تعداد کل طبقات
4
✨️دپارتمان تخصصی نفیس✨️

⭕️واحد های خاص و منحصر به فرد
متناسب با سلیقه و بودجه ی شما⭕️

باسلام

فروش فوق العاده ی آپارتمان
تاپ لوکیشن یک کوچه فاصله با بلوار فضل

✨متراژ مفید 90 متر

✨کل خانه غرق نور میباشد
✨اشپزخانه/پذیرایی/اتاق خواب ها همگی دارای پنجره و نور گیر مستقیم

✨سرمایش کولر گازی و ابی

✨دارای پکیج گرمایش از کف

✨با آرشیو کاملی از بهترین بروز ترین اطلاعات در خصوص ملک پاسخگوی شما همراهان همیشگی هستیم

☣️برای خرید و فروش ملک تماس بگیرید

در صورت عدم پاسخ لطفا شماره ی خود را در چت دیوار بگذارید تا در اسرع وقت با شما تماس گرفته شود...

با آرزوی صحت و سلامتی برای همشهریان عزیز
مشاور شما امیر حسینی
لطفاً هرگونه مشکل یا نقص مرتبط با آگهی را گزارش دهید
گزارش آگهی
یاداشت من
یادداشت تنها برای شما قابل دیدن است .

مشاور امیرحسینی

آژانس املاک نفیس نبش نور 3

اِنتخاب بر اساس توان شما و هنر ما ،،، همان چیزی که در ذهن شماست،،،

ثبت امتیاز برای آگهی

واقعی بودن عکس : *
تطابق عکس‌ها با واقعیت ملک