تائید
فروش مسکونیآپارتمانآپارتمان 90 متری شقایق قبل از میدان

آپارتمان 90 متری شقایق قبل از میدان

1 سال پیش در لاهیجان

متراژ
90
ساخت
1390
اتاق
2
آسانسور
ندارد
پارکینگ
دارد
انباری
ندارد
قیمت کل
3٬090٬000٬000 تومان
قیمت هر متر
34٬333٬000 تومان
طبقه
2
تعداد واحد در طبقه
1
تعداد کل طبقات
2
مجموعه کارگزاری املاک ژئو

ارائه با کیفیت ترین خدمات حقوقی ، مهندسی و
خرید و فروش ملک

خیابان شقایق،نبش شقایق هفتم

____________________________________

» یک فرصت ویژه
»» برای صاحبخونه شدن
»»» در یکی از بهترین خیابان های لاهیجان

»»»با کمترین قیمت«««

+88/5 متر آپارتمان بسیار خوش نقشه
+ دو طبقه و دو واحد، طبقه دوم

+ پارکینگ بدون مزاحم، مسقف، قید در سند به صورت مشاعی

این فرصت تکرار نشدنیه، همین الان تماس بگیر
_______

*کامران پویان هستم، کارشناس فروش مجموعه ژئو ؛

کلکسیونی متنوع از موارد خرید و اجاره رو با کمترین قیمت به شما ارائه خواهم کرد.

*ژئو ؛ جغرافیای محیط زندگی