تائید
فروش مسکونیآپارتمانآپارتمان 90 متری شهرک عقیق

آپارتمان 90 متری شهرک عقیق

10 ماه پیش در دولت‌آباد

متراژ
90
ساخت
1395
انباری
ندارد
قیمت کل
8٬190٬000٬000 تومان
قیمت هر متر
91٬000٬000 تومان
طبقه
4
پکیج
آپارتمان 90 متری شهرک عقیق
فروشنده واقعی
قیمت متری 91/000/000
املاک رحمانی