تائید
فروش مسکونیآپارتمانآپارتمان 90 متری/مجلل برج منطقه/دو خواب

آپارتمان 90 متری/مجلل برج منطقه/دو خواب

2 سال پیش در تهران

متراژ
90
ساخت
1402
قیمت کل
6٬800٬000٬000 تومان
قیمت هر متر
75٬555٬000 تومان
طبقه
7
تعداد واحد در طبقه
5
تعداد کل طبقات
16
»»»بسم تعالی«««
✅سازه ای اعیانی مناسب خاص پسندان
جهت سرمایه گذاری و سکونت✅

✅⚜️90 متر ویو ابدی طبقه 7 بدون کمترین پرتی

✅مجموعه ای کامل با تمامی امکانات رفاهی، کاملا مناسب سرمایه گذاری و سکونت با شرایط فوق العاده خرید✅

❌برج های مجلل تهرانسر:

✴️واحد های تک خواب/دو خواب/سه خواب
✴️مدرن ترین سازه منطقه
✴️متراژ های مختلف
✴️تمامی واحد ها دارای سرویس ایرانی و فرنگی
✴️شرایط پرداخت فوق العاده
✴️امکانات هتلینگ
✴️لابی مجلل و لابی من 24 ساعته
✴️متریال درجه یک
✴️تمامی واحد ها غرق در نور
✴️دسترسی آسان به مراکز خرید و اتوبان
✴️فضای بازی و نگهداری کودکان دلبند شما همراه مربی
✴️مرکز درمانی اختصاصی
✴️مرکز پیاده روی و فضای سبز اختصاصی مجموعه

⚜️برای اطلاعات بیشتر و خرید و تخفیف عالی در جلسه تماس حاصل فرمایید.⚜️

مشاور امین شما در منطقه: علی مصطفی زاده