تائید
فروش مسکونیآپارتمانآپارتمان 90متر دو خواب تمییز

آپارتمان 90متر دو خواب تمییز

2 سال پیش در قم

متراژ
90
ساخت
1393
پارکینگ
ندارد
انباری
دارد
قیمت کل
1٬980٬000٬000 تومان
قیمت هر متر
22٬000٬000 تومان
طبقه
3
سلام
عرض ادب و احترام
واحد فوق العاده خوش نقشه
سالن بزرگ
2 تا 12متری میخوره
نور خانه،عالی
سمت نجات خواه
200 رهن مستاجر هست تا برج5
مبلغ رهن ،کسر می شود از مبلغ کل