تائید
فروش مسکونیآپارتمانآپارتمان 91 متری / بهاران غربی

آپارتمان 91 متری / بهاران غربی

1 سال پیش در دورود

متراژ
91
ساخت
1401
پارکینگ
ندارد
انباری
دارد
قیمت کل
1٬720٬000٬000 تومان
قیمت هر متر
18٬901٬000 تومان
طبقه
1
تعداد واحد در طبقه
تعداد کل طبقات
5
هوالرازق

☆ اتو املاک مارال ☆
____________________________
✅لوکیشن عالی
✅مشخصات واحد
✅موقعیت شمالی
✅دارای 2خواب
✅دارای 2آشپزخانه سرد وگرم
✅پکیج
✅دوربین مداربسته و امنیت بالا
☆این واحد 110میلیون رهن /2/700 هزار تومان کرایه / که از مبلغ کل کسر میشود ☆

_____________________________
مشاور و کارشناس امور ملکی شما: سرکار خانم پیامنی

آدرس دفتر ما: بنفشه یازدهم قبل چهار راه خیام