تائید
فروش مسکونیآپارتمانآپارتمان 91 متری دوخوابه برای مشکل پسندان

آپارتمان 91 متری دوخوابه برای مشکل پسندان

2 سال پیش در قم

متراژ
91
ساخت
1397
پارکینگ
ندارد
انباری
دارد
قیمت کل
1٬900٬000٬000 تومان
قیمت هر متر
20٬879٬000 تومان
طبقه
5
تعداد واحد در طبقه
4
تعداد کل طبقات
6
____________⚜️املاک مهندسین رستاک⚜️______________
☘حس خوب خانه دار شدن ☘
_______________⚜️Rastak engineers⚜️______________

♻️درود بر شما
از جمله آیتم های کلیدی این واحد

✔️لوکیشن
▪️سبلان 19 روبه جنب هندویان و کانون پرورش فکری
▪️دسترسی کامل به امکانات رفاهی

✔️دیزاین
▪️کمد دیواری یک عدد
▪️کف پوش سرامیک بجز اتاق ها

✔️معماری
▪️بلوک 5 طبقه هرطبقه 4 واحد
▪️دو خواب
▪️نقشه خوب
▪️سالن بزرگ
▪️نور عالی
▪️پارکینگ محوطه و انباری
▪️کابینت مکفی و تمام ام دی اف

❗️#چت دیوار برای موارد مشابه فعال میباشد#❗️
❗️# برای دریافت اطلاعات موارد مشابه
لطفا شرایط خود و شماره تماس
را از طریق چت دیوار به سبک زیر اعلام بفرمایید:
❗️1-نام خانوادگی
❗️2- شماره تماس
❗️3-سایر شرایط مد نظر

☎️همواره پاسخگوی شما هستیم

♻️به ما بسپارید ازما بخواهید♻️

⚜آدرس دفتر قم پردیسان بلوار سلمان⚜
⚜ خیابان البرز 21 املاک مهندسین رستاک⚜

☘مشاور شما : مهندس میر بابائی ☘
لطفاً هرگونه مشکل یا نقص مرتبط با آگهی را گزارش دهید
گزارش آگهی
یاداشت من
یادداشت تنها برای شما قابل دیدن است .

آژانس املاک مهندسین رستاک پردیسان بلوارسلمان البرز21 پلاک 48

به ما بسپارید / ازما بخواهید /حس خوب خانه دار شدن

ثبت امتیاز برای آگهی

واقعی بودن عکس : *
تطابق عکس‌ها با واقعیت ملک