تائید
فروش مسکونیآپارتمانآپارتمان 91متری دامون دریا

آپارتمان 91متری دامون دریا

1 سال پیش در کیش

متراژ
91
ساخت
1396
اتاق
1
انباری
ندارد
قیمت کل
17٬300٬000٬000 تومان
قیمت هر متر
190٬109٬000 تومان
طبقه
+30
خانم اباذری نژاد