تائید
فروش مسکونیآپارتمانآپارتمان 92 متر خوش نقشه شهرجدید هشتگرد

آپارتمان 92 متر خوش نقشه شهرجدید هشتگرد

2 سال پیش در هشتگرد

متراژ
92
ساخت
1402
قیمت کل
2٬300٬000٬000 تومان
قیمت هر متر
25٬000٬000 تومان
طبقه
3
تعداد واحد در طبقه
3
تعداد کل طبقات
4
⚜️بنام خدا ⚜️
⚜️املاک رامان تخصصی ترین املاک شهر ⚜️
⚜️فایل2040

✅واحد 92متر
✅واحد غرق نور
✅بهترین متریال
✅دو خواب
✅طبقه /1/2/3/4موجودمی باشد
✅پارکینگ
✅انباری
✅آسانسور

⭐بهترین لوکیشن شهر دسترسی الی
⭐مناسب جهت سکونت و سرمایه گذاری
⭐بازدید همه روزه حتی روزهای تعطیل

⭐موردهای مشابه و متناسب با بودجه و سلیقه شما موجود می باشد
⭐خرید و فروش ملک خود رابه ما بسپارید
⭐مشاور امور ملکی شما :ذوالفقاری
لطفاً هرگونه مشکل یا نقص مرتبط با آگهی را گزارش دهید
گزارش آگهی
یاداشت من
یادداشت تنها برای شما قابل دیدن است .

آژانس املاک رامان

????گروه املاک رامان???? ????️با ما خانه رویایی خود را پیدا کنید????️