تائید
فروش مسکونیآپارتمانآپارتمان 92 متری تکواحدی میرزا کوچک خان ایمان

آپارتمان 92 متری تکواحدی میرزا کوچک خان ایمان

1 سال پیش در بجنورد

متراژ
92
ساخت
1394
اتاق
2
آسانسور
ندارد
قیمت کل
2٬760٬000٬000 تومان
قیمت هر متر
30٬000٬000 تومان
طبقه
2
✅املاک بامک✅
مرکز تخصصی و کارشناسی و ارزشیابی ملک

✅کد فایل ؛
✅متراژ: 92
✅تعداد طبقات: 3
✅تعداد واحد؛ 3
✅واقع در طبقه: دوم
✅موقعیت ملک؛ شرقی
✅خیابان یا کوچه؛ 16
✅شرایط سند: 6
✅شرایط معاوضه: نقدی

                 ⛔ادرس فقط حضوری⛔
ادرس دفتر؛بلوار استقلال جنوبی تقاطع میرزا کوچک خان روبروی حسینه ابولفضلیها
✳سبحانی
✳حسن زاده