تائید
فروش مسکونیآپارتمانآپارتمان 92 متری در شهر جدید هشتگرد (مهستان)

آپارتمان 92 متری در شهر جدید هشتگرد (مهستان)

1 سال پیش در هشتگرد

متراژ
92
ساخت
1403
قیمت کل
570٬000٬000 تومان
قیمت هر متر
6٬195٬000 تومان
طبقه
2
تعداد واحد در طبقه
4
تعداد کل طبقات
5
سلام و احترام

⚪واحد خوش نقشه و خوش ساخت هست و چشم انداز خوبی داره

دسترسی به مترو و مراکز خرید

فاصله زمانی تا کرج 20دقیقه تا تهران 40 دقیقه
 
دارای 5 برگی مسکن مهر و قابل استعلام از شرکت عمران

✔بازدید همه روزه حتی روزهای تعطیل

اطلاعات بیشتر⬅تماس

ما متعهدیم به شما
1. تمام واحدها را استعلام کنیم
2. تخفیف مناسب از فروشنده بگیریم
3. پس از خرید نیز در تمام امور ملکی همراه شما باشیم
         
      مشاور شما : متقی