تائید
فروش مسکونیآپارتمانآپارتمان 92 متری/دو خواب/لاکچری/تک بلوک

آپارتمان 92 متری/دو خواب/لاکچری/تک بلوک

2 سال پیش در قم

متراژ
92
ساخت
1391
قیمت کل
1٬960٬000٬000 تومان
قیمت هر متر
21٬304٬000 تومان
طبقه
4
سلام
عرض ادب و احترام
واحد فوق العاده لاکچری
سالن بزرگ 2 تا 12 متری
نظری هستم املاک مهربان
آدرس دفتر :استقلال 2 جنب مسجد امام محمد باقر