تائید
فروش مسکونیآپارتمانآپارتمان 92 متری/ محیا کوثر / فول تجهیز

آپارتمان 92 متری/ محیا کوثر / فول تجهیز

1 سال پیش در اراک

متراژ
92
ساخت
1402
قیمت کل
3٬050٬000٬000 تومان
قیمت هر متر
33٬152٬000 تومان
طبقه
6
✅ حرکتی هوشمندانه و فرصتی ویژه برای سرمایه گذاری در منطقه کوثر!!

______________________________________________
✅آپارتمان های زیر قیمت و طلایی را از ما بخواهید
________________________________________________
- آپارتمان 92 متری در لوکیشن شهرک کوثر
- در مجتمع نوساز محیا
- بهترین تیپ نقشه در مجتمع و معروف به خوش نقشه ترین واحدهای شهرک کوثر
- همراه با پذیرایی مربعی خوش چیدمان
- 2 اتاق خواب بزرگ همراه با کمد دیواری های عمیق
- آشپزخانه فول کابینت با طراحی عالی
- همراه با پارکینگ و انباری اختصاصی
- جهت بازدید و نشست با مشاورین املاک آراک تماس بگیرید.

________________________________________________
همه به شما خانه میفروشند ، ما به شما آینده
✅کارشناس تخصصی منطقه کوثر : رویا دانیالی
✅نشانی : انتهای خیابان ملک ، املاک آراک