تائید
فروش مسکونیآپارتمانآپارتمان 92متری فاز پنج جنوبی(عرصه تسویه)کلید

آپارتمان 92متری فاز پنج جنوبی(عرصه تسویه)کلید

2 سال پیش در پردیس

متراژ
92
ساخت
1402
انباری
ندارد
قیمت کل
2٬490٬000٬000 تومان
قیمت هر متر
27٬065٬000 تومان
طبقه
2
تعداد واحد در طبقه
4
تعداد کل طبقات
13
☘️بنام خالق هستی☘️

▪️▪️▪️با سلام خدمت تمامی دوستان عزیز

✅یک واحد در فاز پنج جنوبی پردیس

✅واحد 92متری می باشد( تعداد واحد محدود با متراژ 92متری در فاز پنج)

✅دسترسی عالی به مرکز شهر

⚜️✔️دسترسی آسان نزدیک به خود بلوک به مراکز خرید داروخانه مراکز آموزشی و....

⚜️✔️ویو بدون مشرف به سمت آزاد راه تهران پردیس

⚜️✔️بلوک کاملا ساکن دارد.محوطه بسیار منظم و درختکاری شده مرتب

❌واحد خام میباشد با سلیقه خود مشتری میتوان بازسازی شود

❌تمامی عکسها و فیلم ها مطلق به خود واحد است

‼️‼️تمامی مدارک قابل استعلام در حضور خریدار

❌مشاورین املاک عزیزی دارای مجوز رسمی و بیش از ده سال سابقه در منطقه

‼️‼️فایل های مشابه با بودجه شما

___برای اطلاعات بیشتر تماس بگیرین

___جاودان
لطفاً هرگونه مشکل یا نقص مرتبط با آگهی را گزارش دهید
گزارش آگهی
یاداشت من
یادداشت تنها برای شما قابل دیدن است .

آژانس املاک مشاورین عزیزی

وظیفه ما ارائه مشاوره کامل تا لحظه انتخاب و خواسته ما دوستی با شما عزیزان برای ادامه مسیر میباشد.