تائید
فروش مسکونیآپارتمانآپارتمان 92متری فاز5جنوبی عرصه تسویه

آپارتمان 92متری فاز5جنوبی عرصه تسویه

2 سال پیش در پردیس

متراژ
92
ساخت
1395
انباری
ندارد
قیمت کل
2٬601٬000٬000 تومان
قیمت هر متر
28٬271٬000 تومان
طبقه
3
تعداد واحد در طبقه
4
تعداد کل طبقات
11
سلام و درود

واحد در فاز5جنوبی پردیس و بر آزادراه میباشد

طبقه و جهت واحد مناسب سکونت

دسترسی به مرکز خرید و بلوار اصلی شهر

واحد مطابق با تصاویر خام میباشد

هزینه عرصه واحد پرداخت شده و بدهی وام بانکی تا به امروز ندارد

برای بازدید این واحد یا واحدهای دیگر درفاز تماس بگیرید

عباسی