تائید
فروش مسکونیآپارتمانآپارتمان 92متری

آپارتمان 92متری

1 سال پیش در تهران

متراژ
92
ساخت
1402
قیمت کل
17٬300٬000٬000 تومان
قیمت هر متر
188٬043٬000 تومان
طبقه
1
92متر 2خواب یک خواب مستر

تراس بزرگ و کاربردی

دیزاین شده پاسیو بزرگ
سرویس مهمان
گرمایش و سرمایش داکت اسپلیت
کمد دیواری بزرگ کاربردی
5طبقه 2واحد طبقه اول

شیر تو کار فرنگی وال هنگ
سنگ کف 80در 80
اتاقها پارکت سفید طوسی
پارکینگ انباری اسانسور

قیمت هفده میلیارد سیصد ملییون