تائید
فروش مسکونیآپارتمانآپارتمان 93 متری / فرهنگیان فاز 2

آپارتمان 93 متری / فرهنگیان فاز 2

2 سال پیش در کرمانشاه

متراژ
93
ساخت
1392
قیمت کل
3٬162٬000٬000 تومان
قیمت هر متر
34٬000٬000 تومان
طبقه
4
تعداد واحد در طبقه
تعداد کل طبقات
5
⭐گروه مشاوران املاک مسکن ستارگان برتر⭐

با 6 شعبه فعال در کشور دو شعبه در کرمانشاه

✅آپارتمان 5 طبقه دو بر نور
✅دو واحدی کلا 9 واحد
✅فول امکانات ( پارکینگ، انباری، آسانسور )
✅طبقه چهارم
✅تازه نقاشی شده
✅کابینت و کمد دیواری ام دی اف
✅لوستر ،کف سرامیک ، پکیج
✅واقع در ایستگاه یک کوی صدا و سیما
✅مبلغ 400 م در رهن که از مبلغ فوق کم می شود
✅به مشتری واقعی تخفیف داده می شود

قیمتها رو به افزایش است برای خرید درنگ نکنید

⭐مشاور حرفه ای در امور ملکی منطقه ⭐

⭐خانوم مهندس رستمی ⭐