تائید
فروش مسکونیآپارتمانآپارتمان 93 متری /فول امکانات/ نصر

آپارتمان 93 متری /فول امکانات/ نصر

2 سال پیش در زاهدان

متراژ
93
ساخت
1399
قیمت کل
1٬650٬000٬000 تومان
قیمت هر متر
17٬741٬000 تومان
طبقه
همکف
با سلام و درود
کارگزاری املاک ونوس
بهترین ها و به قیمت ترین ها را از ما بخواهید
_______________________________________________
____
سند تک برگ
____________________________________
واحد 93 متری
هال و پذیرایی خوش چیدمان
2 خواب
کابینت های گلاس
پارکینگ
آسانسور
انباری
فول امکانات
___________________________________________________
موارد مشابه با توجه به خواسته شما موجود میباشد
با ما تماس بگیرید
___________________________________________________
خانم کشاورز مشاور تخصصی در منطقه در بحث خرید و فروش
با مدیریت : آقای شهرکی و آقای یزدان طلب
آدرس دفتر : رو به روی معلم 6