تائید
فروش مسکونیآپارتمانآپارتمان 93 متری کاملیا الماس شاه گلی ائل گلی

آپارتمان 93 متری کاملیا الماس شاه گلی ائل گلی

11 ماه پیش در تبریز

متراژ
93
ساخت
1400
انباری
ندارد
قیمت کل
4٬900٬000٬000 تومان
قیمت هر متر
52٬688٬000 تومان
طبقه
6
تعداد واحد در طبقه
3
تعداد کل طبقات
13
✨⚪دفتر فنی مهندسی و املاک ققنوس
✓. شهرک زعفرانیه ؛ 12 متری اول جنب بانک ملی

.:.:.:.::.:.:.:.:.:.:..:.:.:..:.:.:.::..:.::.:.:.::.:..::..::..:.:..::.:..::.:.:.:

✓. برجهای کاملیا - الماس و مروارید
✓. لوکیشن عالی با دسترسی بینظیر به بزرگترین مرکز تفریحی
✓. فول باز سازی شده بدون ریالی هزینه مازاد
✓. واحد دو خواب با اتاق مستری
✓. مناسب برج نشینان
✓. لابی و لابی من 24 ساعتی

✨⚫ خرید - فروش واحد رهن و اجاره در املاک ققنوس
✓. پروانه ساخت تا پایانکار ، طراحی نظارت و اجرا

.:.:.::..:::.:.:.:.:..:.:.:..:.::.:.:.:.:.:...:..::..::.:..::.:..::.:...:.:.:.:.:.

✨⚪مدیر دفتر. «««««««« مقدسی »»»»»»»
✓. کارشناس پایه یک نظام مهندسی ساختمان