تائید
فروش مسکونیآپارتمانآپارتمان 93متری هاشمیه تک واحدی

آپارتمان 93متری هاشمیه تک واحدی

1 سال پیش در هاشمیه

متراژ
93
ساخت
1387
اتاق
2
آسانسور
ندارد
قیمت کل
4٬150٬000٬000 تومان
قیمت هر متر
44٬623٬000 تومان
طبقه
1
تعداد واحد در طبقه
1
تعداد کل طبقات
مهیار علیمی...مسکن شهرآبادی