تائید
فروش مسکونیآپارتمانآپارتمان 94 متری،اداری مسکونی،نزدیک مترو

آپارتمان 94 متری،اداری مسکونی،نزدیک مترو

1 سال پیش در کرج

متراژ
94
ساخت
1392
پارکینگ
ندارد
انباری
ندارد
قیمت کل
1٬550٬000٬000 تومان
قیمت هر متر
16٬489٬000 تومان
طبقه
3
تعداد واحد در طبقه
3
تعداد کل طبقات
6
⚜️مشاورین املاک رویان⚜️

✔️2 قدمی مترو
✔️مناسب کسانی ک نمایندگی فروش دارند
✔️زیر قیمت ترین فایل منطقه بدون مشابه

▫️◽◻️مناسب سرمایه گذاری◻️◽▫️
___________________________________________
✔️نزدیک مترو درون شهری و برون شهری
✔️نزدیک به اتوبان
✔️نزدیک به مراکز خرید و درمانی
_______________________________________________

▫️◽◻️100پیش ماهی 6میلیون در رهن مستاجر◻️◽▫️

✅آدرس دفتر:گلشهر، گلزارغربی، اخترغربی،املاک رویان

⚜️مشاور شما: صالحی⚜️
لطفاً هرگونه مشکل یا نقص مرتبط با آگهی را گزارش دهید
گزارش آگهی
یاداشت من
یادداشت تنها برای شما قابل دیدن است .

آژانس املاک مشاورین و مستغلات رویان

⭐خوشحالیم که در رسیدن به آرزوهایتان نقش داریم⭐