تائید
فروش مسکونیآپارتمانآپارتمان 94 متری سندار با پروانه ساخت

آپارتمان 94 متری سندار با پروانه ساخت

1 سال پیش در رشت

متراژ
94
ساخت
1399
اتاق
2
آسانسور
ندارد
قیمت کل
1٬690٬000٬000 تومان
قیمت هر متر
17٬978٬000 تومان
طبقه
1
تعداد واحد در طبقه
تعداد کل طبقات
2
75متر مفید
94با مشاعات
دو خواب با پارکینگ
و انباری
پکیج اسپلیت 18 هزار
درب ریموت
دارای انشعابات آب برق گاز تلفن و اب چاه
سند تک برگ
پروانه ساخت
200 رهن ماهی دو میلیون در حال حاضر مستاجر
شرایط پرداخت در چند فقره چک
معاوضه هم فقط با خودرو