تائید
فروش مسکونیآپارتمانآپارتمان 94متری 2خواب فریبا

آپارتمان 94متری 2خواب فریبا

2 هفته پیش در شهرک شهید حسینی

متراژ
94
ساخت
1399
قیمت کل
‏6,000,000,000 تومان
قیمت هر متر
‏63,829,000 تومان
پکیج
✅ فروش آپارتمان 94 متری در خیابان فریبا

✴️از عقد قرارداد تا تنطیم سند در کنار شما هستیم تا خریدی مطمئن داشته باشید.

⭐️ 2 خواب | طبقه 2 | جهت جنوبی و رو به آفتاب
✅️فرصتی مناسب برای سرمایه گذاری وسکونت
⚙️ سال ساخت 1399 | نما سنگ | سند تک برگ و آماده انتقال
✔️قابلیت رهن تا 700میلیون تومان که مالک می نشیند.
✔️قابلیت دریافت وام تا 1میلیارد تومان

✔️ کمد دیواری بزرگ

♨️ گرمایش شوفاژ | ♻️ سرمایش کولر آبی | آب گرم پکیج
⏺️ سالن بزرگ و خوش چیدمان، پنجره های پرده خور

⚠️ بازدید با هماهنگی (مالک ساکن است)
✨ برای مشاوره و دیدن واحد، تماس بگیرید؛ انتخاب خوب، خودش رو زود نشون می ده.
➕️مسکن الماس/خیابان فریبا
➕️مشاور شما/نوری