تائید
فروش مسکونیآپارتمانآپارتمان 95 متر 2 خوابه

آپارتمان 95 متر 2 خوابه

2 سال پیش در کرج

متراژ
95
ساخت
1380
اتاق
2
آسانسور
ندارد
قیمت کل
4٬700٬000٬000 تومان
قیمت هر متر
49٬473٬000 تومان
طبقه
2
تعداد واحد در طبقه
تعداد کل طبقات
3
خیابان طالقانی شمالی ، کوچه ناصری
3 طبقه 2 واحدی
طبقه دوم
95 متر2 خوابه
شمالی
واحدروبه حیاط و کوچه
انباری ، پارکینگ ، شومینه ، بالکن ، کف سرامیک ، کابینت mdf ,open ، روبه آفتاب ، کمدیواری ، شومینه و کاغذ دیواری
مستاجر : دارد
تخلیه : تیرماه
مساحت زمین : 410 متر
کم واحد / قدرالسهم به میزان یک دانگ
قیمت کل : 4،700 میلیارد تومان