تائید
فروش مسکونیآپارتمانآپارتمان 95 متری فاز 7

آپارتمان 95 متری فاز 7

1 سال پیش در پرند

متراژ
95
ساخت
1403
قیمت کل
180٬000٬000 تومان
قیمت هر متر
1٬894٬000 تومان
طبقه
2
بنام نامی یزدان

فروش  آپارتمان / ویلایی

تیپ نقشه : ویلایی 2 طبقه — آپارتمان 4 طبقه

سازه تمام بتن —— نما سنگ آجر
پارکینگ مسقف + انباری
اسناد معتبر زیر نظر شرکت + انتقال در دفاتر رسمی
مبلغ اولیه 180 میلیون
قیمت تمام شده 680 میلیون

برای اطلاعات بیشتر و مشاوره تخصصی تماس بگیرید