تائید
فروش مسکونیآپارتمانآپارتمان 95 متری مهرشهر آزادشهر

آپارتمان 95 متری مهرشهر آزادشهر

1 سال پیش در آزادشهر

متراژ
95
ساخت
1399
قیمت کل
750٬000٬000 تومان
قیمت هر متر
7٬894٬000 تومان
طبقه
4
آپارتمان 95 متری سند دار مهرشهر
اپارتمان در طبقات مختلف مهر شهر و مسکن مهر موجود داریم .
طبقه اول 770 تومن با پکیج و رادیاتور
طبقه دوم 800 فوق العاده تمیز
طبقه چهارم 750 تومن
طبقه شش و هفتم
مسکن مهر طبقه اول 770
مسکن مهر طبقه سوم 780 تمییز
تماس بگیرید جهت هماهنگی بازدید پیام بزارید چت دیوار
اقای املاک