تائید
فروش مسکونیآپارتمانآپارتمان 96 متری سنددار در مجتمع مسکونی

آپارتمان 96 متری سنددار در مجتمع مسکونی

2 هفته پیش در گلبارگ

متراژ
96
ساخت
1396
قیمت کل
‏7,300,000,000 تومان
قیمت هر متر
‏76,041,000 تومان
طبقه
5
تعداد واحد در طبقه
4
تعداد کل طبقات
5
این واحد در مجتمع مسکونی کتایون واقع در حر عاملی 72 نزدیک به میدان ابوطالب می باشد. واحدی با همسایگان آرام و بافرهنگ. مجتمع مسکونی کتایون برای افرادی که به دنبال امنیت خود و خانواده خود هستند یک جای مناسب است و دلیل آن نگهبانی سه شیفت و 24 ساعته است.
از مزایای این مجمتع لوکس دارا بودن سند ملکی 6 دانگ است. این قیمت برای افرادی که قصد سرمایه گذاری دارند یک گزینه اکازیون محسوب می شود. قطعا قیمت این واحدها تا یک ماه دیگر افزایش چشمگیر خواهد داشت و دلیل آن افزایش قیمت مصالح و آهن آلات در کشور است.

✅ یک واحد آپارتمان 96 متری واقع در مجتمع کتایون طبقه 5

✅ 2 خواب

✅ تراس و کاغذ دیواری

✅ هر طبقه 4 واحد با همسایگانی آرام

✅ آسانسور 6 نفره

✅ سند ملکی 6 دانگ

✅ دو فرش دوازده متری در هال جا می شود

✅ نگهبانی 24 ساعته و سه شیفت

تماس: از 9 صبح تا 10 شب
مشاور شما خداشناس