تائید
فروش مسکونیآپارتمانآپارتمان 96 متری طبقه اول

آپارتمان 96 متری طبقه اول

1 سال پیش در بجنورد

متراژ
96
ساخت
1387
اتاق
2
آسانسور
ندارد
قیمت کل
23٬000٬000 تومان
قیمت هر متر
239٬000 تومان
طبقه
1
تعداد واحد در طبقه
تعداد کل طبقات
8
آپارتمان 96 متری طبقه اول ( 4 طبقه 8 واحد )
دارای دو خواب با کمد دیواری
کف اتاق خواب و هال و آشپزخانه پارکت
نورگیری عالی
دارای پارکینگ و انباری و تراس بزرگ
شیک و مرتب
کابینت ها MDF
املاک کدخدا نبش دهخدا 21
مهندس اعتمادی
لطفاً هرگونه مشکل یا نقص مرتبط با آگهی را گزارش دهید
گزارش آگهی
یاداشت من
یادداشت تنها برای شما قابل دیدن است .

املاک کدخدا نبش دهخدا 21 مهندس اعتمادی