تائید
فروش مسکونیآپارتمانآپارتمان 96متری . روبه روی بیمارستان پارس

آپارتمان 96متری . روبه روی بیمارستان پارس

1 سال پیش در رشت

متراژ
96
ساخت
1397
اتاق
2
آسانسور
ندارد
قیمت کل
3٬550٬000٬000 تومان
قیمت هر متر
36٬979٬000 تومان
طبقه
3
تعداد واحد در طبقه
1
تعداد کل طبقات
3
به نام پروردگار یکتا
/////////////////////
✅96متر آپارتمان
✅2خواب
✅طبقه 3
✅کلا 3 طبقه
✅هر طبقه 1 واحد

نوع سند:تک برگ✴️✴️✴️✴️✴️✴️

کد فایل.8549

جهت هماهنگی و بازدید ملک به نشانی ما در خ معلم چهارراه ویلانچ بانک املاک ابطهی مراجعه فرمائید