تائید
فروش مسکونیآپارتمانآپارتمان 97 متری شمس تبریزی شکلی

آپارتمان 97 متری شمس تبریزی شکلی

2 سال پیش در تبریز

متراژ
97
ساخت
1400
قیمت کل
2٬330٬000٬000 تومان
قیمت هر متر
24٬020٬000 تومان
طبقه
1
نودو هفت
نودو پنچ تماس گرفته ویا به دفتر املاک تبریز فعال مراجعه فرمایید
آدر دفتر: شمس تبریزی- میدان شکلی- ایستگاه اتوبوس- روبروی بناب کبابی جهان