تائید
فروش مسکونیآپارتمانآپارتمان 97 متری نوساز کلید نخوره مرکز بهارستان

آپارتمان 97 متری نوساز کلید نخوره مرکز بهارستان

2 سال پیش در جم

متراژ
97
ساخت
1403
اتاق
2
آسانسور
ندارد
قیمت کل
1٬580٬000٬000 تومان
قیمت هر متر
16٬288٬000 تومان
طبقه
همکف
تعداد واحد در طبقه
تعداد کل طبقات
2
#جم_بهارستان

#کد_فایل_679
تاریخ:1403/01/18
#فروش_آپارتمان
متراژ بنا 97
تعداد اتاق 2
کل طبقات ساختمان 1
تعداد واحد در طبقه 2
تعداد کل واحدها 4
سال ساخت 1403

موقعیت ملک : جنوبی
جهت واحد : جنوبی
مشخصه ملک : خام
نمای ساختمان : سنگ
تاسیسات سرمایشی و گرمایشی : پکیج و رادیاتور
پوشش کف : سرامیک
سرویس بهداشتی و حمام : ایرانی
سقف و دیوار : گچ
سایر امکانات : خواب مستر,بالکن,درب ضد سرقت,آیفون تصویری,انباری,درب ریموت دار,پنجره دو جداره,نور پردازی
وضعیت سکونت : تخلیه
نوع و تعداد پارکینگ : پارکینگ اختصاصی,تعداد پارکینگ 1
وضعیت ملک : پایان کار
امتیازات : آب,برق,گاز

مبلغ کل :1,580,000,000 تومان

مبلغی برای سند کنار گذاشته می شود و فرصت رهن داده می شود.

آژانس املاک آینده
کارشناس : مهرزاد سلیمی فرد
آدرس دفتر : ابتدای بلوار جام جم بعد از بانک صادرات