تائید
فروش مسکونیآپارتمانآپارتمان/97متری/در قلب نوبهار/تاپ لوکیشن

آپارتمان/97متری/در قلب نوبهار/تاپ لوکیشن

1 سال پیش در کرمانشاه

متراژ
97
ساخت
1397
قیمت کل
4٬450٬000٬000 تومان
قیمت هر متر
45٬876٬000 تومان
طبقه
2
⚡⚡⚡⚡⚡املاک بزرگ آرشین ⚡⚡⚡⚡⚡
آپارتمان/
2خواب/
طبقه 2از 4/

قابلیت وام تا یک میلیارد/
قابلیت رهن600میلیون/
خوش نقشه/

با اولین بازدید خرید⚡⚡⚡

جهت اطلاعات بیشتر لطفاً تماس بگیرید

آدرس املاک⚡ مرکزی خیابان نهم شمالی نبش کوچه 106

مشاور⚡ تخصصی منطقه

آقای ⚡ رضایی