تائید
فروش مسکونیآپارتمانآپارتمان 97متری/واحد جلو

آپارتمان 97متری/واحد جلو

1 سال پیش در اهواز

متراژ
97
ساخت
1402
قیمت کل
2٬920٬000٬000 تومان
قیمت هر متر
30٬103٬000 تومان
طبقه
3
⚜️مشاوراملاک شیخ زاده⚜️

آدرس دفتر:اصلی بلوارمعلم100مترمانده به راهبند

((( مشاوره رایگان 0تا100خرید ملک )))
__________________________________________________________________
مشخصات واحد:

1-سالن جلو(سرتا سر پرده خور)

2-دوخواب کمد دیواری

3-بهترین جای پارک مجتمع

4-فروشنده فوری و100٪

⭕️عالی ترین فرصت جهت سرمایه گذاری⭕️

✅قابلیت دریافت وام تا 800میلیون(به ازای هرفرزند زیر 20سال 80میلیون اضافه میشود)

✅قابلیت رهن تا450میلیون
________________________________________________
❗️فایل های مشابه بسیاری موجود میباشد❗️

***برای اطلاعات بیشترعدد 2 را به همین شماره تماس پیامک کنید***

✅پاسخگویی 24 ساعته✅
________________________________________________
مشاور شما:شایان یزدانی