تائید
فروش مسکونیآپارتمانآپارتمان 98 متری / دونبش / سهروردی شمالی

آپارتمان 98 متری / دونبش / سهروردی شمالی

1 سال پیش در تهران

متراژ
98
ساخت
1402
قیمت کل
13٬800٬000٬000 تومان
قیمت هر متر
140٬816٬000 تومان
طبقه
4
✨️یک واحد آپارتمان 98 متری 2 خوابه با نورگیر بسیار عالی✨️

♦️نمای بسیار شیک با بهترین متریال

✨️ورودی از لابی

♦️فول امکانات / پارکینگ سندی

✨️2خواب استاندارد بدون پرتی

♦️غرق در نور با 2 جهت نور مستقیم

✨️مهندسی ساز و خوش نقشه نوساز / بدون پرتی / سالن بزرگ و تفکیک شده

♦️فروش فوری / فروشنده 100٪ واقعی / به قیمت رسیده

_-_-_-_-_-_-_-_-_-_-_-_-_-_-_-_-_-_-_-_-_-_-_-_-_-_-_-_-_-_-_-_
برای اطلاعات بیشتر تماس بگیرید.

کارگزار شما در امور ملکی ⬅️ توکلی
مسکن کاربا