تائید
فروش مسکونیآپارتمانآپارتمان 98 متری شیک سی متری 22 بهمن

آپارتمان 98 متری شیک سی متری 22 بهمن

1 سال پیش در کرمانشاه

متراژ
98
ساخت
1390
قیمت کل
3٬850٬000٬000 تومان
قیمت هر متر
39٬285٬000 تومان
طبقه
3
وضعیت واحد
بازسازی شده
✅98متر ⚡
✅2خواب ⚡
❇دارای لوکیشن ❇
✅کل واحد نور مستقیم ،آشپزخانه ،سالن و هر دو خواب نور مستقیم
✅پارکینگ اختصاصی
✅آسانسور
✅انباری
✅تراس بزرگ و قابل چیدمان
❇بازسازی شده در حد نو ساز ❇
✅زیبا و دلنشین
✅دو بر نور
✅کد 559 ✅
❄مناسب سرمایه گذاری ❄

⭐مشاور تخصصی منطقه خانم خجسته ⭐

✔برای معرفی فایل های مشابه تماس بگیرید

اعتماد از شما❣صداقت و معرفی بهترین گزینه از ما

❄املاک بزرگ آرشین ❄

آدرس دفتر:چهار راه ال آقا روبه روی پارک درخشان 2

❄به دلیل کمبود وقت فقط تماس پاسخگو میباشم با تشکر از شما عزیزان ✋