تائید
فروش مسکونیآپارتمانآپارتمان 98متری بلوار معلم

آپارتمان 98متری بلوار معلم

1 سال پیش در بندر انزلی

متراژ
98
ساخت
1399
انباری
ندارد
قیمت کل
4٬000٬000٬000 تومان
قیمت هر متر
40٬816٬000 تومان
طبقه
2
تعداد واحد در طبقه
تعداد کل طبقات
5
باسلام
فروش یک واحد98 متری
ویو پارک رضوان
دسترسی بسیار عالی به پارک و مدارس و فروشگاه ها
سند تک برگی آماده انتقال

توضیحات بیشتر تماس حاصل فرمایید

خرید فروش رهن
پیمانکاری و مدیریت پیمان و مشارکت در ساخت