تائید
فروش مسکونیآپارتمانآپارتمان 98متری شهرک مطهری

آپارتمان 98متری شهرک مطهری

1 سال پیش در کرمان

متراژ
98
ساخت
1396
انباری
ندارد
قیمت کل
1٬950٬000٬000 تومان
قیمت هر متر
19٬897٬000 تومان
طبقه
1
تعداد واحد در طبقه
تعداد کل طبقات
5
$ گروه مشاورین املاک نیکزاد $
✓آپارتمان 98متری
✓کف سرامیک
✓تک برگ
✓کابینت mdf , گاز صفحه ای ، پرده ، لوستر
✓کاغذ دیواری
✓بهترین موقعیت مکانی
✓واقع در شهرک مطهری
اطمینان در خرید ، سرعت در فروش
#سرمایه گذاری مطمئن همراه با مشاوره تخصصی
مشاور و همراه مطمئن شما شهابی
آدرس-شهرک مطهری بلوار ابوالفضل حد فاصل خیابان خیبر و باب الحوائج مشاورین املاک نیکزاد
«دارای مشاورین مجرب و فعال»