تائید
فروش مسکونیآپارتمانآپارتمان، 99متری، شهرک گلها

آپارتمان، 99متری، شهرک گلها

1 سال پیش در کرج

متراژ
99
ساخت
1390
قیمت کل
3٬100٬000٬000 تومان
قیمت هر متر
31٬313٬000 تومان
طبقه
6
✓✓✓✓✓ به نام خالق هستی بخش✓✓✓✓✓
✓✓✓✓ املاک آشیانه ✓✓✓✓✓✓✓
نامی آشنا در معاملات مسکن شهرک یاس
پیشنهاد می شود قبل از انجام هر نوع معامله ای با مشاورین حقوقی املاک آشیانه مشورت نمایید.
هیچ موفقیتی اتفاقی نیست و هیچ انتخابی تصادفی نیست
آدرس املاک شما: شهرک یاس شمالی، خیابان استقلال شمالی، نبش گلسار هفتم
آدرس و مشخصات ملک: شهرک گلها ، ساختمان 24 واحده ، دارای پارکینگ، اسانسور، ساختمانهایی با سازه بی نظیر ، ساختمان رو به نما
تا برج 5 در رهن کامل با چهارصد میلیون