تائید
فروش مسکونیآپارتمانآپارتمان/ازاده/یوسفیه/نهضت/پارکینگ

آپارتمان/ازاده/یوسفیه/نهضت/پارکینگ

10 ماه پیش در مشهد

متراژ
55
ساخت
1390
اتاق
1
آسانسور
ندارد
پارکینگ
دارد
انباری
ندارد
قیمت کل
880٬000٬000 تومان
قیمت هر متر
16٬000٬000 تومان
طبقه
4
تعداد واحد در طبقه
تعداد کل طبقات
4
✔️آپارتمان 55متر
✔️یکخواب
✔️طبقه4
✔️پارکینگ دارد
✔️امتیازات مستقل
✔️حاشیه ازاده32
✔️کف سرامیک
✔️کابینت ام دی اف
✅️تا برج9 بمبلغ 80م رهم 3500 اجاره
مستاجر دارد
✅️با 800م صاحب واحد پارکینگ دار شوید
✔️قولنامه پشت در پشت و وکالت محضری از سند مادر✔️

✅️ املاک امیران نبش نیکی9
مشاور شما در منطقه علیایی✅️
لطفاً هرگونه مشکل یا نقص مرتبط با آگهی را گزارش دهید
گزارش آگهی
یاداشت من
یادداشت تنها برای شما قابل دیدن است .

آژانس املاک آسمان آبی

ما بر خود لازم میدانیم از ابتدا تا انتها در کنارتان باشیم.????????