تائید
فروش مسکونیآپارتمانآپارتمان الهیه 303متر چهار خواب تک واحدی

آپارتمان الهیه 303متر چهار خواب تک واحدی

2 سال پیش در تهران

متراژ
303
ساخت
1387
اتاق
4
قیمت کل
61٬000٬000٬000 تومان
قیمت هر متر
201٬320٬000 تومان
طبقه
5
آپارتمان الهیه زیر قیمت منطقه
303متر متراژ واحد
4 خواب دو خواب مستر
پنج طبقه تک واحدی طبقه پنجم
سه تراس بزرگ و قابل چیدمان
سوییت اختصاصی
مشاور شما در منطقه یک
خسروشاهی