تائید
فروش مسکونیآپارتمانآپارتمان الهیه 88متری فرهنگیان کوثر

آپارتمان الهیه 88متری فرهنگیان کوثر

1 سال پیش در اراک

متراژ
88
ساخت
1394
قیمت کل
2٬580٬000٬000 تومان
قیمت هر متر
29٬318٬000 تومان
طبقه
3
تعداد واحد در طبقه
4
تعداد کل طبقات
6
شهرک الهیه ، مجتمع فرهنگیان کوثر
88 متری ، 2 خواب ، تکمیل
قابلیت رهن تا 400 میلیون
✔️ سند ششدانگ ( آماده دریافت وام )
بسیار خوش نقشه
6 طبقه ، 4 واحدی ، طبقه 3
کولر ، پکیج ، رادیات
کل واحد بدون مشرف ( ویو ابدی )
دارای نگهبانی 24 ساعته
مشاعات بلوک بسیار عالی
دارای پارکینگ و انباری سندی
به قیمت (زیر عرف منطقه ) ، ( فروش فوری )
بهترین سرمایه گذاری در شهرک الهیه
———————
کد آگهی : J88

Shafiee.melk@