تائید
فروش مسکونیآپارتمانآپارتمان ایران خودرو 78متر2خواب فول ویو دار

آپارتمان ایران خودرو 78متر2خواب فول ویو دار

2 سال پیش در هشتگرد

متراژ
78
ساخت
1393
قیمت کل
1٬295٬000٬000 تومان
قیمت هر متر
16٬602٬000 تومان
طبقه
4
باسلام
✅واحد فول پکیج رادیات کابینت ام دی اف معمولی
✅قطعه7شهرک دسترسی عالی امکانات رفاهی و فروشگاه دسترس موقعیت پروژه و بلوک عالی
✅مبلغ40ملیون رهن با اجاره دست مستجر می باشد تا2ماه آینده
✅برای اطلاعات بیشتر از فایل های مشابه دفتر تماس بگیرید
✅آدرس دفتر مرکزی بالا تراز میدان مهر براصلی ✅بلوارفشند املاک باغ شهر
اخلاقی