تائید
فروش اداری و تجاریدفتر کار، اتاق اداری و مطبآپارتمان با موقعیت اداری 271متر

آپارتمان با موقعیت اداری 271متر

1 سال پیش در تهران

متراژ
271
ساخت
1379
اتاق
4
انباری
ندارد
قیمت کل
28٬000٬000٬000 تومان
قیمت هر متر
103٬321٬000 تومان
طبقه
1
اداری منحصر بفرد

زیر قیمت منطقه

تخلیه

دسترسی آسان به مترو

271 متر در 3 واحد مجزا

مناسب هر شغلی

بازدید=خرید