تائید
فروش مسکونیآپارتمانآپارتمان/ تقاطع خیابان مصطفی / کم تراکم

آپارتمان/ تقاطع خیابان مصطفی / کم تراکم

2 سال پیش در زاهدان

متراژ
116
ساخت
1401
قیمت کل
2٬100٬000٬000 تومان
قیمت هر متر
18٬103٬000 تومان
طبقه
3
با درود و وقت به نیکی
⚪️⚪️⚪️کارگزاری املاک ونوس⚪️⚪️⚪️
⚜️از اولین تماس تا انتقال سند در کنارتان هستیم ⚜️
___________________________________________________
مشخصات آپارتمان :
116 متری
10 واحدی
کم تراکم
حاشیه خیابان مصطفی خمینی
➖➖➖➖➖➖➖➖➖➖➖➖➖➖
امکانات فول
( آسانسور ، پارکینگ ، انباری ، تراس )
2 خواب بهمراه کمد دیواری
رو به نما
قابل تهاتر
جهت کسب اطلاعات بیشتر تماس بگیرید،
منتظر معرفی برترین فایل های شما هستیم
➖➖➖➖➖➖➖
مشاور و همراه شما در بحث خرید وفروش آپارتمان : پیری
مدیریت شهرکی/یزدان طلب
➖➖➖اینجا با اعتماد به ما،رویاها به خانه می رسند ➖➖➖
↙️آدرس دفتر: رو به روی معلم 6