تائید
فروش مسکونیآپارتمانآپارتمان تمام مبله ، 76 متری ، مسکن مهر چالوس .

آپارتمان تمام مبله ، 76 متری ، مسکن مهر چالوس .

1 سال پیش در چالوس

متراژ
76
ساخت
1396
قیمت کل
2٬200٬000٬000 تومان
قیمت هر متر
28٬947٬000 تومان
طبقه
3
تعداد واحد در طبقه
تعداد کل طبقات
4
باسلام خدمت همه شما عزیزان ،
فروش یک واحد آپارتمان تمام مبله ، واقع در چالوس ،
مجتمع مسکن مهر ،فاز یک ، طبقه سوم ، 76 متری ، دوخوابه ، ویوی جنگل ، حمام و WC بازسازی شده ،
کف سرامیک ، کابینت آشپزخانه MDF , کمد دیواری ( هردو اتاق خواب ) ، گرمایش پکیج و رادیاتور ، سرمایش کولر گازی اسپیلت ، حفاظ درب ورودی ,
آسانسور دارد و فعال می باشد .
لوازم داخل واحد از قبیل : یخچال فریزر ، اجاق گاز فردار ، کولرگازی اسپیلت 30 هزار G پلاس ، تلویزیون 42 اینچ LED ، اسپیکر خانواده ، میز تلویزیون ست ، ماهواره ، جاکفشی ، تخت دونفره ( 2 عدد ) ، تشک خوشخواب ( 2 عدد ) ، فرش ، پرده پنجره پذیرایی و پنجره های اتاق خواب ،
تمامی اقلام ذکر شده در این آپارتمان ، بشکل نو و آکبند تجهیز گردید و مالک تهرانی می باشد و سکونت دایمی نداشته است و تمام وسایل ، مثل روز اول ، نو می باشد .
آگهی از دفتر املاک پورمعصومی ،
بمدیریت : سید حسین پورمعصومی
آدرس دفتر املاک : چالوس ، خیابان ورزش ، دقیقا روبروی همان مجتمع مسکن مهر ،
مدارک واحد تکمیل تکمیل می باشد ، و بدهی وام بانک مسکن نیز ، تسویه گردیده است .
لطفاً هرگونه مشکل یا نقص مرتبط با آگهی را گزارش دهید
گزارش آگهی
یاداشت من
یادداشت تنها برای شما قابل دیدن است .

سید حسین پورمعصومی کومله ای

ثبت امتیاز برای آگهی

واقعی بودن عکس : *