تائید
فروش مسکونیآپارتمانآپارتمان تک واحد 137 متری 22 بهمن دوبر نور

آپارتمان تک واحد 137 متری 22 بهمن دوبر نور

1 سال پیش در کرمانشاه

متراژ
137
ساخت
1398
قیمت کل
5٬800٬000٬000 تومان
قیمت هر متر
42٬335٬000 تومان
طبقه
3
سند
تک برگ
✅137 متر ⚡
✅کابینت
✅کناف و نور پردازی /سقف بلند زیبا و دلنشین
✅فو امکانات بدون خرج
❇دارای لوکیشن ❇
✅دو بر نور کل واحد نور مستقیم
✅فول امکانات و دلنشین
✅پارکینگ اختصاصی
✅آسانسور
✅انباری
✅کد C18
❄تاپ لوکیشن مناسب سرمایه گذاری ❄

⭐مشاور تخصصی منطقه خانم خجسته ⭐

✔برای معرفی فایل های مشابه تماس بگیرید

اعتماد از شما❣صداقت و معرفی بهترین گزینه از ما

❄املاک بزرگ آرشین ❄

آدرس دفتر:چهار راه ال آقا روبه روی پارک درخشان 2

❄به دلیل کمبود وقت فقط تماس پاسخگو میباشم با تشکر از شما عزیزان ✋