تائید
فروش مسکونیآپارتمانآپارتمان تک واحدی 128 متری. فربخش غربی

آپارتمان تک واحدی 128 متری. فربخش غربی

1 سال پیش در نیشابور

متراژ
128
ساخت
1403
اتاق
3
قیمت کل
4٬220٬000٬000 تومان
قیمت هر متر
32٬968٬000 تومان
طبقه
5
وضعیت واحد
بازسازی نشده
⬅️مشخصات ملک فوق➡️
1: تک واحدی

2: دونبش نورگیر

3:نقشه عالی

4:کابینت گلاسه

5: هرسه خواب کمد دیواری

6:تماما کاغذ دیواری

7:تراس دلباز

قابل توجه
✅️سند ملک آماده تحویل
✅️قابل رهن تا 500 میلیون

☑️برای اطلاعات بیشتر تماس حاصل فرماید

باتشکر