تائید
فروش مسکونیآپارتمانآپارتمان/ تک واحدی/ 83متری/ 2خواب/هنرستان

آپارتمان/ تک واحدی/ 83متری/ 2خواب/هنرستان

2 هفته پیش در هنرستان

متراژ
83
ساخت
1396
پارکینگ
ندارد
انباری
دارد
قیمت کل
‏9,000,000 تومان
قیمت هر متر
‏108,000 تومان
طبقه
4
وضعیت واحد
بازسازی نشده
✅به نام تنها خالق هستی ✅
فروش آپارتمان خوش نقشه
……………………………………………….
توضیحات ملک
✅83متر
✅2خواب نور مستقیم

کارشناس فروش: مهدی جنتی پور
☎️جهت اطلاع دقیق از لوکیشن و قیمت زمین با ما در تماس باشید .