تائید
فروش مسکونیآپارتمانآپارتمان تک واحدی/حاشیه پیامبر اعظم

آپارتمان تک واحدی/حاشیه پیامبر اعظم

2 سال پیش در زاهدان

متراژ
150
ساخت
1402
اتاق
3
انباری
ندارد
قیمت کل
3٬305٬000٬000 تومان
قیمت هر متر
22٬033٬000 تومان
طبقه
1
تعداد واحد در طبقه
1
تعداد کل طبقات
5
⚜ املاک هیراد ⚜

✔ اعتبار ما ثمره ی اعتماد شماست .

_______

✅️150 متر - 3خواب
✅️تک واحدی
✅️فول امکانات با بهترین متریال
✅️حاشیه بلوار پیامبراعظم
✅️طراحی نقشه بینظیر
✅️همسایه های بسیارمحترم

___________

ضمنا مواردمشابه فروش و پیش فروش متناسب با سرمایه ی شما در تمام نقاط زاهدان موجود می باشد.

■ کارشناس فروش قربانی

✔ املاک هیراد
▫️نصر 6