تائید
فروش مسکونیآپارتمانآپارتمان تک واحدی خیابان بزرگمهر

آپارتمان تک واحدی خیابان بزرگمهر

2 سال پیش در خرم آباد

متراژ
145
ساخت
1393
قیمت کل
3٬380٬000٬000 تومان
قیمت هر متر
23٬310٬000 تومان
طبقه
2
تعداد واحد در طبقه
1
تعداد کل طبقات
5
________________«به نام خدا»____________________

✅آپارتمان 145 متری فول امکانات

✅طبقه دوم تک واحدی

✅دارای لابی و بالکن رو ب خیابان

✅ساختمان دوکله نور (غرق در نور )

✅دارای سند تک برگ

‼️موارد مشابه موجود می باشد
____________________________________

آدرس دفتر املاک:تمدن،تمدن3شرقی
با مدیریت:آقای شاهیوند
مشاور شما:آقای طرهانی